PLAMEN

Naša firma sa zaoberá dovozom značky Plamen na Slovensko..disribúciou do kamenných predajní a samozrejme poskytujeme servis našich predaných produktov, čo pre nás znamená záväzok ktorý do nás vkladá samotný výrobca PLAMEN
PLAMEN je továreň so sídlom v meste Požega, v srdci Slavónie, s 85-ročnou tradíciou vo výrobe výrobkov z liatiny. Je to jedna z najväčších zlievární a najväčší a jediný výrobca domácich spotrebičov v oblasti vykurovacích telies v Chorvátskej republike.
Zlieváreň vyrába rôzne druhy liatinových odliatkov pre svoju vlastnú výrobu a na objednávku v kvalite EN-GJL 200 a EN-GJL 250 približne 20 000 ton ročne. Špecializuje sa na výrobu tenkostenných odliatkov ako komponentov sporákov, sporákov, kotlov a krbov. PLAMEN je spoločnosť zameraná na vývoz, ktorá vyváža viac ako 70% svojej výroby do EÚ a ďalších európskych krajín.
Na základe tradície znalostí a zručností sa s využitím moderných technológií vyvinula továreň na domáce spotrebiče, ktorá dosahuje ročnú výrobu 60 000 kusov. Väčšina programu sa týka vykurovania jednotlivých miestností – kachle, krby a kachle na tuhé palivo.